Karrier

Üzemi karbantartó-takarítói állás Pilisszentiván

Mi a JÓkenyérnél hiszünk a termékeinkben, szívvel lélekkel, természetes alapanyagokból készítjük. Termékeink minősége számunkra a legfontosabb, ezért különösen nagy gondot fordítunk az üzemünkben használt eszközök tisztaságára és a higiéniára. Üzemünkben a termelés, a karbantartás és a takarítás nemzetközi szabványok szerint működik, ezek betartását folyamatosan ellenőrizzük.
Minden munkatársunkat megbecsüljük, mert mindenkinek nagy szerepe van abban, hogy a termékeinkkel elégedettek legyenek a vevőink.

Pilisszentiváni üzemünkbe, takarítási és karbantartási munkák ellátására, a következő feladatokra keresünk precíz, műszaki érzékkel rendelkező

Takarító-karbantartó munkatársat

Feladatok:
Raklapok és tároló edények gépi tisztítása
Gépek, berendezések fertőtlenítő tisztítása
Üzemi hulladékok tömörítése
Üzemi terület tisztántartása

Elvárások:
Precizitás, műszaki érzék
Üzemi környezetben szerzett tapasztalat
Minimum szakmunkás végzettség

Leendő kollégánk délelőtti műszakban csatlakozhat hozzánk.

Jelentkezésüket az allas@jokenyer.hu e-mail címen várjuk, telefonon a következő számon érdeklődhetnek: 0620 6202106.