Gyerekpékség animátor – Pilisszentiván

Gyerekpékség animátor, Pilisszentiván

Gyerekpékség animátor

Pilisszentiván
alkalmi munka

A JÓkenyér gyerekpékséget azzal a céllal hoztuk létre, hogy változatos, interaktív foglalkozásokon keresztül mutassuk be a kenyérsütés rejtelmeit, miközben átadjuk az egészséges táplálkozás alapjait a jövő generációinak. A gyerekek gyakorlati úton ismerkedhetnek meg a kenyérkészítés folyamataival az első gabonaszemektől kezdve a friss, ropogós, készre sült pékáruig.

A programokon óvodás, illetve iskolás korú gyermekekkel dolgozunk együtt, akik igénylik a támogató irányításunkat.

A foglalkozások hétköznapokon első sorban délelőtt vagy a koradélutáni órákban vannak, heti 1-3 alkalommal szülinapi programok esetén a szombatot is érinthetik.

A fentiek levezénylésére keresünk vezető animátorunk mellé keresünk pilisszentiváni központunkban található gyerekpékségünkbe animátort! Téged keresünk, ha az élethelyzetednél fogva tudsz rugalmas lenni a nap folyamán, például a környéken élsz és családanyaként heti néhány órában dolgoznál, esetleg állandó munkád vagy tanulmányaid mellett keresel alkalmi elfoglaltságot.

Jelentkezéseket e-mail-en, vagy a 06 30 534 0311-es telefonszámon várjuk!

Főbb feladatok:

  • a foglalkozáshoz szükséges eszközök és alapanyagok előkészítése
  • a gyermekek megérkezésének segítése
  • szendvicsek előkészítése, uzsonnáztatás
  • program támogatása, gyerekek felügyelete
  • a program végén elpakolás, mosogatás

Amit kínálunk:

  • egyszerűsített munkavállalás szerinti hivatalos munkavégzés (órabér 1800 Ft / óra)
  • kedves és segítőkész csapat
  • prémium termékek, márka és munkakörnyezet
  • tervezhető beosztás
  • póló a munkavégzéshez

Érdekel a pozíció, de nincs még tapasztalatod?

Ha van kedved hozzá, a többire mi megtanítunk!

Leendő munkahelyed
JÓKENYÉR Pilisszentiván, Erzsébet Ipari park 4.

Küldd el önéletrajzodat az allas@jokenyer.hu e-mail címre a pozíció megjelölésével, vagy töltsd ki az alábbi ŰRLAP-ot.