Eladó – Istenhegyi út

Eladó, Istenhegyi út

Eladó

Budapest, Istenhegyi út
nappali műszak – teljes munkaidő

Elérhető bruttó bér: 545.000 Ft

Istenhegyi úti pékségünkbe keresünk kedves és elhivatott eladót.

Jelentkezz hozzánk, ha fontos, hogy olyan helyen dolgozz, ahol mentorálást kapsz, stabilitást, ahol rendszeresen jótékonykodunk és ahol az a missziónk, hogy hozzájáruljunk termékeinken keresztül a vásárlók jóllétéhez!

Munkaidő:

  • Teljes munkaidőben várunk, kiszámítható beosztással.
  • A délelőtti műszak 5:15-kor kezdődik (az üzlet 7.00-kor nyit), a délutáni 12:00-kor, így mindig van egy szabad fél napod!

Amit kínálunk:

  • Kellemes vásárlói kör, élettel teli kellemes környék
  • Profi, kedves és JÓ csapat
  • Prémium termékek, márka és munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Kedvezményes fogyasztás munkaidőben
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség a termékekből
  • Munkaruha

Milyen feladatok várnak Rád:

  • Értékesítés, pénztárgép kezelése
  • Pékáruk kelesztése, sütése protokoll alapján
  • Szendvicskészítés, meleg reggeli készítése
  • Kávéfőzés
  • Pult, hűtők, polcok feltöltése
  • Nyitási és zárási feladatok
  • Árurendelés, áruátvétel
  • Adminisztráció
  • Leltározás
  • Takarítás, külső körlet rendben tartása

Téged keresünk, ha:

  • Hosszútávon keresel egy JÓ munkahelyet
  • Fontos számodra a biztonság, korrekt munkakapcsolat
  • Szeretsz csapatban és ügyfelekkel dolgozni
  • Nyitott, lelkes és kedves személyiség vagy

Érdekel a pozíció, de nincs még tapasztalatod?

Ha van kedved hozzá, a többire mi megtanítunk, megtanítjuk, hogy mi hogyan csináljuk!

Leendő munkahelyed
JÓKENYÉR Istenhegyi út, 1126 Budapest, Istenhegyi út 23.

Küldd el önéletrajzodat az allas@jokenyer.hu e-mail címre a pozíció megjelölésével, vagy töltsd ki az alábbi ŰRLAP-ot.