Eladó – Lövőház utca

Eladó, Lövőház utca

Eladó

nappali műszak – teljes munkaidő
Budapest, Lövőház utca
Elérhető bruttó bér: 545.000 forint

Lövőház utcai péküzletünkbe keresünk 8 órás munkavégzésre lelkes és elhivatott eladót. Prémium termékek, kedves törzsvásárlók, Buda frekventált részén a Mammut mellett várunk.

Munkaidő:

  • Teljes munkaidőben várunk, kiszámítható beosztással.
  • A délelőtti műszak pozíciótól függően 4.30-kor vagy 5.00-kor kezdődik, a délutáni 12:00-kor, így mindig van egy szabad fél napod!
  • Az üzlet hétfőtől péntekig 7.00 – 19.00-ig, szombaton 7.00 – 14.00 óráig van nyitva

Amit kínálunk:

  • Kellemes vásárlói kör, élettel teli kellemes környék
  • Profi, kedves és JÓ csapat
  • Prémium termékek, márka és munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Kedvezményes fogyasztás munkaidőben
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség a termékekből
  • Munkaruha

Milyen feladatok várnak Rád:

  • Értékesítés, pénztárgép kezelése
  • Pékáruk kelesztése, sütése protokoll alapján
  • Szendvicskészítés, meleg reggeli készítése
  • Kávéfőzés
  • Pult, hűtők, polcok feltöltése
  • Nyitási és zárási feladatok
  • Árurendelés, áruátvétel
  • Adminisztráció
  • Leltározás
  • Takarítás, külső körlet rendben tartása

Téged keresünk, ha:

  • Hosszútávon keresel egy JÓ munkahelyet
  • Fontos számodra a biztonság, korrekt munkakapcsolat
  • Szeretsz csapatban és ügyfelekkel dolgozni
  • Nyitott, lelkes és kedves személyiség vagy

Érdekel a pozíció, de nincs még tapasztalatod?

Ha van kedved hozzá, a többire mi megtanítunk, megtanítjuk, hogy mi hogyan csináljuk!

Leendő munkahelyed
JÓKENYÉR Lövőház utca, 1024 Budapest, Lövőház utca 13.

Küldd el önéletrajzodat az allas@jokenyer.hu e-mail címre a pozíció megjelölésével, vagy töltsd ki az alábbi ŰRLAP-ot.