Karbantartó – Pilisszentiván

Karbantartó, Pilisszentiván

Karbantartó

teljes munkaidő
Pilisszentiván
Elérhető bruttó bér: 596.500 forint

Az ország egyik legmodernebb péküzemébe, a 11 éve épült pilisszentiváni kenyéripari üzemünkbe keressük új karbantartó kollégánkat. Ha fontos számodra, hogy korrekt csapatban, és magas minőségbiztosítási rendszerekkel dolgozz, várjuk a jelentkezésedet!

Milyen feladatok várnak rád?

  • Az üzem és az üzlet környezetének karbantartása
  • A gyártás és értékesítés során felmerülő műszaki problémák megoldása
  • A JÓ múködés biztosítása, hibajelenségek elhárítása
  • Kapcsolattartás a szerződéses karbantartó cégekkel, és a termeléssel

Amit tőled várunk:

  • 1-3 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • szeretsz emberekkel foglalkozni, számodra minden vásárló egyedi történet
  • megbízhatóan és pontosan dolgozol
  • csapatban és önállóan is tudsz dolgozni
  • pozitív attitűd

Munkaidő:

  • 8 órás munkaidő 2 műszakban (délelőtti és délutáni)

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkavégzés és korrekt feltételek
  • Közigazgatási határon kívül utazási támogatás
  • Versenyképes fizetés
  • Munkaruha és tisztítása
  • Profi, kedves és JÓ csapat
  • Prémium termékek, márka és munkakörnyezet

Leendő munkahelyed
JÓKENYÉR Pilisszentiván, 2084 Pilisszentiván, Erzsébet Ipari park 4.

Küldd el önéletrajzodat az allas@jokenyer.hu e-mail címre a pozíció megjelölésével, vagy töltsd ki az alábbi ŰRLAP-ot.