Kemencés pék – Pilisszentiván

Kemencés pék, Pilisszentiván

Kemencés pék

teljes munkaidő – éjszakai műszak
Pilisszentiván
Havi átlagos bruttó bér: 645.000 Ft

Keressük az új kemencés pék kollégánkat!

Ha dolgoztál már pékségben, tudod, hogy a kemencézés milyen felelősségteljes és sokszor nem könnyű feladat lehet. Nálunk, az ország egyik legmodernebb üzemében, thermo olajjal fűtött kemence könnyíti a munkád végzését. Ha fontos számodra, hogy a 8 órás munkaidőt igényes környezetben töltsd el, várjuk a jelentkezésedet!

Milyen feladatok várnak rád?

  • Kis létszámú profi csapatnak leszel tagja
  • Feladatod a pékáru és péksütemények előkészítése sütésre
  • Sütés és rekeszbe szedés

Munkaidő:

  • Teljes munkaidőben várunk bejelentett munkavégzésre
  • Kiszámítható 1 műszakos beosztással, tervezhető szabadnapokkal
  • A műszak 17:00-kor kezdődik és 01:00-ig tart

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkavégzés és korrekt feltételek
  • Közigazgatási határon kívül utazási támogatás: 30 Ft/km vagy tömegközlekedés 100%-os térítése
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség a cég termékeiből
  • Versenyképes fizetés
  • Munkaruha
  • Profi, kedves és JÓ csapat
  • Prémium termékek, márka és munkakörnyezet
  • Éjszakai műszakpótlék

Téged keresünk, ha:

  • Hosszútávon keresel egy JÓ munkahelyet
  • Fontos számodra a megbízhatóság, biztonság, korrekt munkakapcsolat

Elvárt munkatapasztalat:

  • 2-3 év pékségben szerzett tapasztalat
  • Előny a kemencés vagy más sütőipari tapasztalat

Leendő munkahelyed
JÓKENYÉR Pilisszentiván, 2084 Pilisszentiván, Erzsébet Ipari park 4.

Küldd el önéletrajzodat az allas@jokenyer.hu e-mail címre a pozíció megjelölésével, vagy töltsd ki az alábbi ŰRLAP-ot.