Pék – Pilisszentiván

Pék, Pilisszentiván

Pék

teljes munkaidő – egy vagy két műszak
Pilisszentiván
Havi átlagos bruttó bér: 645.000 Ft

Keressük új munkatársunkat 1 vagy 2 műszakos PÉK munkakörbe.

Ha az ország egyik legmodernebb üzemében, korrekt feltételekkel, igényes körülmények között szeretnéd eltölteni a 8 órás munkaidőt, várjuk a jelentkezésedet!

Milyen feladatok várnak rád?

  • Kis létszámú profi csapatnak leszel tagja
  • Feladatod elsősorban búza- és rozskenyereink gyártása

Munkaidő:

  • Teljes munkaidőben várunk bejelentett munkavégzésre
  • Kiszámítható beosztással, tervezhető szabadnapokkal
  • Az 1 műszakos munka 05:00-kor kezdődik és 13:00-ig tart, a 2 műszakos 01.00 – 09:00-ig illetve 09.00 – 17:00-ig tart.

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkavégzés és korrekt feltételek
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség a cég termékeiből
  • Közigazgatási határon kívüli utazási támogatás (tömegközlekedés 100%-os térítése vagy üzemanyag esetén 30 Ft/km)
  • Versenyképes fizetés
  • Munkaruha és annak tisztítása
  • Prémium termékek, márka és munkakörnyezet
  • Éjszakai műszakpótlék

Téged keresünk, ha:

  • Hosszútávon keresel egy JÓ munkahelyet
  • Fontos számodra a megbízhatóság, biztonság, korrekt munkakapcsolat

Elvárások / előny:

  • Pékségben szerzett tapasztalat
  • Előny a rozskenyérrel és magos kenyerekkel való korábbi sütőipari tapasztalat
  • HACCP élelmiszer-biztonsági rendszer alapjainak ismerete

Leendő munkahelyed
JÓKENYÉR Pilisszentiván, 2084 Pilisszentiván, Erzsébet Ipari park 4.

Küldd el önéletrajzodat az allas@jokenyer.hu e-mail címre a pozíció megjelölésével, vagy töltsd ki az alábbi ŰRLAP-ot.