Áruösszekészítő – sofőr – Pilisszentiván

Áruösszekészítő – sofőr Pilisszentiván

Áruösszekészítő – sofőr

100%-ban bejelentett munka – esti, éjszakai műszak
Pilisszentiván
Elérhető kezdő bruttó bér: 530.000 forint

Keressük az új áruösszekészítő-sofőr kollégáinkat!

Ha bírod az éjféli munkakezdést, a km-eket és azok közé tartozol, akik szívesen elkerülik a forgalmi dugókat, várjuk a jelentkezésedet!

Milyen feladatok várnak rád?

  • Pékáru szállítása és pakolása Budapesten és környékén túránkénti lebontásban
  • Éjszakai munkavégzés teljes 8 órás munkaidőben éjféltől kezdődően
  • Áru-összekészítési feladatok havi 2-3 alkalommal

Munkaidő:

  • Teljes munkaidőben várunk bejelentett munkavégzésre
  • Kiszámítható beosztás

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkavégzés és korrekt feltételek
  • Közigazgatási határon kívül utazási támogatás (30 ft/km üzemanyag-támogatás)
  • Kedvezményes termék-vásárlás a cég termékeiből
  • Versenyképes fizetés, bónusz lehetőség
  • Munkaruha
  • Profi, kedves és JÓ csapat
  • Prémium termékek, márka és munkakörnyezet

Téged keresünk, ha:

  • Hosszútávon keresel egy JÓ munkahelyet
  • Fontos számodra a biztonság, korrekt munkakapcsolat
  • B kategóriás jogosítvánnyal és 2-3 év vezetési tapasztalattal rendelkezel
  • Előny a jó kommunikációs készség

Leendő munkahelyed
JÓKENYÉR Pilisszentiván, 2084 Pilisszentiván, Erzsébet Ipari park 4.

Küldd el önéletrajzodat az allas@jokenyer.hu e-mail címre a pozíció megjelölésével, vagy töltsd ki az alábbi ŰRLAP-ot.