Takarító – Pilisszentiván

Takarító, Pilisszentiván

Takarító

teljes munkaidő
Pilisszentiván
Elérhető bruttó bér: 446.700 forint

Pilisszentiváni központunkba keressük új kollégánkat napi 8 órában. Olyan munkatársat keresünk, aki igényes a rendre, tisztaságra, becsüli munkáját, ahogy mi is megbecsüljük a tiszta padlót, a fényes üstöket, a rendezett raktárat. Rád van szükségünk, ha számodra is érték a tisztaság, szeretnél igényes pékek között, modern környezetben dolgozni!

Milyen feladatok várnak rád?

  • Az üzem tisztán tartása (kemencék, gépek környezetében)
  • Üzemi hulladékok tömörítése (papír és műanyag első sorban)
  • Személyzeti öltözők, beléptető kapuk takarítása
  • Közösségi helyiségek: személyzeti konyha, folyosók rendben tartása
  • Raktár takarítása

Munkaidő:

  • 8 órás munkaidő, előre tervezhetően
  • 6.00 – 14.30-ig

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkavégzés és korrekt feltételek
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség a cég termékeiből
  • Közigazgatási határon kívüli utazási támogatás (tömegközlekedés 100%-os térítése vagy üzemanyag esetén 30 Ft/km)
  • Versenyképes fizetés
  • Munkaruha és tisztítása
  • Profi, kedves és JÓ csapat

Téged keresünk, ha:

  • Kis létszámú stabil csapatban szeretnél dolgozni
  • Előre tervezhető beosztást és biztos szabadnapokat szeretnél
  • Takarítói munkakörben, gyártási környezetben szerzett tapasztalat nem feltétel, de előnyt jelent.

Leendő munkahelyed
JÓKENYÉR Pilisszentiván, 2084 Pilisszentiván, Erzsébet Ipari park 4.

Küldd el önéletrajzodat az allas@jokenyer.hu e-mail címre a pozíció megjelölésével, vagy töltsd ki az alábbi ŰRLAP-ot.